Yhteystiedot

Haapajärven Moottorikerho Hakasaarentie 2, 85800 Haapajärvi

Yhdistysrekisterinumero 71055        Y-tunnus 2818599-1

Kerhon hallitus ja jaostojen puheenjohtajat

Puheenjohtaja: Juho Ruuska, 0400 460 215                                 juho.ruuska@gmail.com

Varapj. Juha Niska, 0400 910 625                                                   juha.niska@pp.inet.fi

Sihteeri: Jouni Brandt, 040 7462598                                              jouni.brandt@gmail.com

Rahastonhoitaja ja jäsensihteeri: Ilkka Savusalo, 044 507 1201, ilkka.savusalo@gmail.com

Moottorikelkkailu: Vesa Mattola, 0400 582578                          vesa.mattola@hasa.fi

Motocross: Jari Teppo, 040 655 5344                                           jari.teppo910@gmail.com

Nuoriso: Matti Vuolas, 044 0570017                                             vuolas.racing@suomi24.fi

Ratalajit (speedway): Raimo Ilmonen, 0400 296529                  ilmosenpuu@kotinet.com

Jesse Laurila                                                                                       jesse.laurila@jokipelastus.fi

Moottoriurheilualueen osoite on Kauniskankaantie 63, 85800 Haapajärvi